Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
155/80R13 79T SL EUROWINTER HS435 (be dygl.)

155/80R13 79T SL EUROWINTER HS435 (be dygl.) W

Modelis:EUROWINTER HS435
Krovos indeksas: 79
Greičio indeksas: T
70
Pristatymas:Iki 3d.d.
Kaina: 30.03€ 53.62€
Kiekis:     

155/80R13 79T SL EUROWINTER HS435 (be dygl.)


Informacija apie gamintoją

Falken – padangų gamybos įmonė, įsikūrusi Kalifornijoje ir didelį dėmesį skirianti naujoms ir pažangioms padangų gamybos technologijoms bei kurianti aukštos kokybės ir didelio efektyvumo padangas. Kiekvienai pagamintai padangai yra užtikrinama aukščiausia kokybė, naudojant šiuolaikinę elektroninę kokybės kontrolės sistemą, o tai garantuoja Falken padangų patikimumą bei aukštą saugumo lygį.

Falken prekinis ženklas savo veiklą pradėjo 1983 metais Japonijoje ir iš pradžių tiekė padangas tik Japonijos rinkai, tačiau užkariavus ją ir sulaukus patikimumo bei aukšto įvertinimo rodiklių, kompanija pradėjo tiekti savo produkciją ir į kitas šalis. Aukštą padangų patikimumo ir įvertinimo rodiklį parodo tai, kad Falken produkciją renkasi tokių, visiems gerai žinomų prekinių ženklų kaip Suzuki, Daihatsu bei Subaru automobilių gamintojai.

Be to, Falken padangos - puikus pasirinkimas mėgstantiems greitį. Pagrindinė kompanijos veikla – greitaeigių sportinių padangų, pasižyminčių geromis valdymo charakteristikomis bet kokiomis oro sąlygomis gamyba. Visgi, šiuo metu Falken padangos gaminamos tiek nebrangiems, tiek liukso klasės, tiek visais ratais varomiems automobiliams ir visureigiams.


Informacija apie prekę

Falken Eurowinter HS435 - žieminių padangų su kryptiniu protektoriaus raštu modelis, skirtas lengviesiems automobiliams. Šios padangos pasižymi tokiomis puikiomis savybėmis, kaip išskirtinis transporto priemonės stabilumas ne tik važiuojant tiesiai bet ir posūkiuose. Padangos HS435 užtikrina puikų sukibimą su suspaustu sniegu ir ant apledėjusio kelio. Saugus bei patogus vairavimas yra užtikrinamas ne tik snieguotame ar apledėjusiame kelyje, tačiau ir esant sausoms vairavimo sąlygoms žiemą.

Išilginių ir zigzaginių griovelių sistema efektyviai pašalina vandenį, purvą bei šlapią sniegą iš kontakto, ir iki minimumo sumažina akvaplanavimo riziką. Šios padangos gumos mišinyje esantys silicio junginiai sustiprina sukibimą, o padangos išlieka elastingos net ir esant žemai temperatūrai.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras