Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
155/80R13 79Q SL ESPIA EPZ (soft)

155/80R13 79Q SL ESPIA EPZ (soft) W

Modelis:ESPIA EPZ
Krovos indeksas: 79
Greičio indeksas: Q
71
Pristatymas:Iki 3d.d.
Kaina: 31.21€ 55.74€
Kiekis:     

155/80R13 79Q SL ESPIA EPZ (soft)


Informacija apie gamintoją

Falken – padangų gamybos įmonė, įsikūrusi Kalifornijoje ir didelį dėmesį skirianti naujoms ir pažangioms padangų gamybos technologijoms bei kurianti aukštos kokybės ir didelio efektyvumo padangas. Kiekvienai pagamintai padangai yra užtikrinama aukščiausia kokybė, naudojant šiuolaikinę elektroninę kokybės kontrolės sistemą, o tai garantuoja Falken padangų patikimumą bei aukštą saugumo lygį.

Falken prekinis ženklas savo veiklą pradėjo 1983 metais Japonijoje ir iš pradžių tiekė padangas tik Japonijos rinkai, tačiau užkariavus ją ir sulaukus patikimumo bei aukšto įvertinimo rodiklių, kompanija pradėjo tiekti savo produkciją ir į kitas šalis. Aukštą padangų patikimumo ir įvertinimo rodiklį parodo tai, kad Falken produkciją renkasi tokių, visiems gerai žinomų prekinių ženklų kaip Suzuki, Daihatsu bei Subaru automobilių gamintojai.

Be to, Falken padangos - puikus pasirinkimas mėgstantiems greitį. Pagrindinė kompanijos veikla – greitaeigių sportinių padangų, pasižyminčių geromis valdymo charakteristikomis bet kokiomis oro sąlygomis gamyba. Visgi, šiuo metu Falken padangos gaminamos tiek nebrangiems, tiek liukso klasės, tiek visais ratais varomiems automobiliams ir visureigiams.


Informacija apie prekę

Falken Espia EPZ - žieminės padangos, turinčios simetrinį protektoriaus raštą, kuris užtikrina automobilio puikų sukibimą net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Šis padangų modelis užtikrina puikų vairavimą važiuojant užmiesčio keliais. Užtikrinamas padangų sukibimas net ir su stipriai apledėjusia kelio danga. Išskirtinė Falken Espia EPZ ypatybė - ilgesnis tarnavimo laikas. Jos gali tarnauti keletą sezonų, neatsižvelgiant į eksploatacijos sąlygas.

Priešpriešinė konstrukcija – tai ypatinga technologija, kuri užtikrina Falken Espia EPZ atsparumą mechaniniams pažeidimams ir UV spinduliams. Šios padangos turi dvigubą protektoriaus raštą, kuriame centrinė dalis užtikrina sukibimą su apledėjusia, o šoninės lamelės (3D įpjovos) – su apsnigta kelio danga. Šis padangų modelis turi platų dydžių pasirinkimą, todėl gali būti pritaikomas įvairiems lengviesiems automobiliams.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras