Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
155/70R13 75T  EUROWINTER HS449 (be dygl.)

155/70R13 75T EUROWINTER HS449 (be dygl.) W

Modelis:EUROWINTER HS449
Krovos indeksas: 75
Greičio indeksas: T
69
Pristatymas:Iki 3d.d.
Kaina: 30.39€ 54.26€
Kiekis:     

155/70R13 75T EUROWINTER HS449 (be dygl.)


Informacija apie gamintoją

Falken – padangų gamybos įmonė, įsikūrusi Kalifornijoje ir didelį dėmesį skirianti naujoms ir pažangioms padangų gamybos technologijoms bei kurianti aukštos kokybės ir didelio efektyvumo padangas. Kiekvienai pagamintai padangai yra užtikrinama aukščiausia kokybė, naudojant šiuolaikinę elektroninę kokybės kontrolės sistemą, o tai garantuoja Falken padangų patikimumą bei aukštą saugumo lygį.

Falken prekinis ženklas savo veiklą pradėjo 1983 metais Japonijoje ir iš pradžių tiekė padangas tik Japonijos rinkai, tačiau užkariavus ją ir sulaukus patikimumo bei aukšto įvertinimo rodiklių, kompanija pradėjo tiekti savo produkciją ir į kitas šalis. Aukštą padangų patikimumo ir įvertinimo rodiklį parodo tai, kad Falken produkciją renkasi tokių, visiems gerai žinomų prekinių ženklų kaip Suzuki, Daihatsu bei Subaru automobilių gamintojai.

Be to, Falken padangos - puikus pasirinkimas mėgstantiems greitį. Pagrindinė kompanijos veikla – greitaeigių sportinių padangų, pasižyminčių geromis valdymo charakteristikomis bet kokiomis oro sąlygomis gamyba. Visgi, šiuo metu Falken padangos gaminamos tiek nebrangiems, tiek liukso klasės, tiek visais ratais varomiems automobiliams ir visureigiams.


Informacija apie prekę

Falken Eurowinter HS449 – nedygliuojamos žieminės padangos. Kuriant šias padangas daugiausia dėmesio buvo skirta padidinti sukibimą ir trauką ant šlapios kelio dangos bei sniego. Falken Eurowinter HS449 gumos mišinyje yra padidintas kiekis silicio. Tai ne tik padidina stabdymo sukibimą, bet ir išlaiko padangų lankstumą bei elastingumą šaltuoju metų laiku. Falken Eurowinter HS449 padangos protektoriuje naudojamas naujas trimatis zigzago įpjovos principas, kuris pagerina sukibimą ant sniego bei ledo. Trimatė stabilizuojanti protektoriaus dalis optimizuoja padangų nusidėvėjimą, kad jis taptų vienodas. Be to, šios padangos skleidžia mažesnį išorinį triukšmą, suteikia daugiau komforto vairuotojui bei garantuoja puikų kryptinį stabilumą.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras