Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
185/55R15  82V Ultra*Speed

185/55R15 82V Ultra*Speed S

Modelis:Ultra*Speed
Krovos indeksas: 82
Greičio indeksas: V
70
Pristatymas:Pagal užsakymą
Kaina: 38.27€ 49.70€
Skambinti: 8 652 11711

185/55R15 82V Ultra*Speed


Informacija apie gamintoją

Gislaved – Skandinavijos rinkoje viena populiariausių padangų gamintojų. Šios kompanijos istorijos pradžia - 1893 m. Gislaved mieste Švedijoje, broliai Carl ir Wilhelm Gislow, atidarė guminių gaminių liniją. Na o padangų gamyba prasidėjo 1905 m. Padangos buvo gaminamos švediškiems lengviesiems automobiliams bei dviračiams. Ir jau 1927 m., kai Gothenburge buvo pagamintas pirmasis VOLVO, Gislaved padangos tapo šios markės gamyklinės įrangos dalimi. 1992 m. Gislaved tapo Continental padangų gamintojų grupės dalimi.

Gislaved gamina ne tik itin kokybiškas vasarines padangas, bet ir žiemines. Žieminių padangų asortimentas išties platus. Šiaurės Europos šalims siūlomos dygliuotos, o minkšto mišinio padangos, skirtos Centrinės Europos rinkai. Atsižvelgiant į Švedijoje būnančias žiemas, galima drąsiai teigti, kad Gislaved padangos žiemos metu tinka idealiai. Visos gaminamos padangos tai - nepriekaištinga kokybė, optimalus sukibimas su apledėjusia ar sniegu padengta kelio danga bei saugus vairavimas esant šlapiai ar sausai kelio dangai. Vasarinės padangos užtikrina saugumą bei komfortiškumą vairuojant bet kokiomis oro sąlygomis. Bendrovė sėkmingai savo rinką plečia ir už Skandinavijos ribų, kadangi jos gaiminamos padangos atitinka saugumo, kokybės ir vairavimo patogumo kriterijus.


Informacija apie prekę

Gislaved Ultra*Speed - vasarinės vidutinės klasės asimetrinio protektoriaus rašto padangos. Dideli blokeliai, esantys protektoriaus briaunos dalyje, leidžia padidinti kontakto plotą su keliu bei pagerinti sukibimą su kelio danga. Plokščias padangos kontūras bei specialiai sukurtas gumos mišinys, esantis padangoje, užtikrina didesnį atsparumą dėvėjimuisi, o tai garantuoja padangų ilgaamžiškumą. Opmizuotas protektoriaus rašto dizainas, įvairaus išdėstymo bei ilgio blokeliai, sumažina triukšmingumą, o tai suteikia komforto vairuotojams. Ultra*Speed tai – optimalus valdymas, suteikantis saugumo, ilgesnis padangų eksploatavimo laikas bei komfortiškas vairavimas.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras