Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
255/65R16  109H Conti4x4Contact

255/65R16 109H Conti4x4Contact S

Modelis:Conti4x4Contact
Krovos indeksas: 109
Greičio indeksas: H
0
Pristatymas:Pagal užsakymą
Kaina: 37.96€ 52.00€
Skambinti: 8 652 11711

255/65R16 109H Conti4x4Contact


Informacija apie gamintoją

Continental - Vokietijos įmonė gyvuojanti jau nuo pat 1871 metų bei pelniusi labai patikimos ir ilgametės įmonės vardą. Ši įmonė - pirmoji pasaulyje pradėjusi gaminti padangas su protektorių raštais. Vairavimo malonumas, platus padangų visiems metų sezonams pasirinkimas, kuro ekonomiškumas ir geriausia klasė verčia šias padangas nepamainomu pasirinkimu.

Continental yra viena iš penkių didžiausių automobilių rinkos tiekėjų pasaulyje ir antra Europoje. Jų produkcija yra ne tik padangos, bet ir važiuoklės, pavarų dėžių komponentai, stabdžių sistemos, vairavimo pagalbinių sistemų komponentai. Continental pirmauja hidraulinių stabdžių sistemų, pagalbinių vairavimo sistemų, oro pagalvių valdymo įrenginių, oro sulaikymo sistemų, kuro tiekimo sulaikymo srityse. Continental tai ne tik saugus vairavimas, bet ir visuotinis klimato išsaugojimas.


Informacija apie prekę

Conti4x4Contact - vasarinės aukštos klasės simetrinio protektoriaus rašto padangos. Šio modelio padangos skirtos automobiliams, varomiems keturiais ratais. Padangos protektoriaus kraštuose išsišakojusios įpjovos, užtikrina itin tylų bei komfortišką važiavimą. Platūs išilginiai ir šoniniai protektoriaus grioveliai garantuoja apsaugą nuo akvaplanavimo. Didelis protektoriaus dizaino įpjovų tankumas leidžia padidinti traukos galią, važiuojant neasfaltuotais keliais.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras