Prisijungti     |    Registruotis    |    Pagalba
205/55R16 94T XL ContiVikingContact 6

205/55R16 94T XL ContiVikingContact 6 W

Modelis:ContiVikingContact 6
Krovos indeksas: 94
Greičio indeksas: T
72
Pristatymas:Iki 3d.d.
Kaina: 116.71€ 162.10€
Kiekis:     

205/55R16 94T XL ContiVikingContact 6


Informacija apie gamintoją

Continental - Vokietijos įmonė gyvuojanti jau nuo pat 1871 metų bei pelniusi labai patikimos ir ilgametės įmonės vardą. Ši įmonė - pirmoji pasaulyje pradėjusi gaminti padangas su protektorių raštais. Vairavimo malonumas, platus padangų visiems metų sezonams pasirinkimas, kuro ekonomiškumas ir geriausia klasė verčia šias padangas nepamainomu pasirinkimu.

Continental yra viena iš penkių didžiausių automobilių rinkos tiekėjų pasaulyje ir antra Europoje. Jų produkcija yra ne tik padangos, bet ir važiuoklės, pavarų dėžių komponentai, stabdžių sistemos, vairavimo pagalbinių sistemų komponentai. Continental pirmauja hidraulinių stabdžių sistemų, pagalbinių vairavimo sistemų, oro pagalvių valdymo įrenginių, oro sulaikymo sistemų, kuro tiekimo sulaikymo srityse. Continental tai ne tik saugus vairavimas, bet ir visuotinis klimato išsaugojimas.


Informacija apie prekę

Continental ContiVikingContact 6 – nedygliuotos žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Šis modelis yra vienas iš naujausių padangų modelių, pagamintų Vokietijos gamintojo-giganto ir tapęs itin didele naujove ne tik Vokietijos rinkai, bet ir Japonijos, Skandinavijos bei Kinijos. Didžiausias dėmesys, gaminant šį modelį, buvo skiriamas tinkamam sukibimui su kelio danga, tai yra padangų gumos mišinio technologiniams aspektams. Šios padangos sukurtos specialiai tam, kad būtų saugu vairuoti labai ekstremaliomis oro sąlygomis. Pagal technologiją Nordic Soft padangų gumos buvo pagamintos itin elastingos, todėl lankstumas, elastingumas yra išlaikomas ir esant labai žemai oro temperatūrai. Šios padangos užtikrina pravažumą bei garantuoja stabilumą sunkiai pravažiuojamuose keliuose netgi labai atšiauriomis oro sąlygomis.

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas           Geras